Komunikat Zarządu z dnia 26.02.2020 w sprawie udziału w OOM do lat 12 i 14 W Puławach

Przypominamy, że w ramach zadania “dofinansowanie startu” na rok 2020 Zarząd MZSzach postanowił wesprzeć udział zawodników w Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 12 i 14 w Puławach sfinansowaniem transportu na trasie: Chrzanów/ Kraków/ Staniątki – Puławy i Puławy – Staniątki/Kraków/Chrzanów.

Aby klub mógł skorzystać ze wsparcia powinien:

  1. Zgłosić swoich zawodników w wyznaczonym terminie do organizatora zgodnie z komunikatem organizacyjnym OOM.
  2. W nieprzekraczalnym terminie do dnia 04 marca 2020 należy przesłać do MZSZach imienną listę osób (zawodnicy, trenerzy, osoby towarzyszące), które chcą skorzystać z zakwaterowania, wyżywienia i naszego transportu (osoby dodatkowe to koszt 80 zł.), według zamieszczonej poniżej tabeli zgłoszeniowej.
  3. Po pojawieniu się komunikatu OOM, MZSzach będzie jak najszybciej zarezerwować noclegi w jednym miejscu dla wszystkich zainteresowanych.
  4. Do dnia 13 marca 2020 należy przesłać oryginały RODO każdego z zawodników i trenerów, którzy zostaną wytypowani, jako trenerzy MZSZach.

To warunek konieczny i termin nieprzekraczalny.

Zainteresowane kluby, dostarczają dokumenty osobiście (pn.- pt. 9:00- 16:00) lub pocztą na adres MZSZach : 30-003 Kraków, ul. Śląska 5/1 (stosowny druk znajduje się na końcu komunikatu).

Szczegółowe informacje udziela: Stanisław Turecki.

Pełna wersja komunikatu wraz z drukiem w załączeniu.

Ważne strony