Szachowe projekty w 4 edycji Budżetu Obywatelskiego

W dniach 9- 30.09.2019 można głosować na szachowe projekty w 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Jak głosować ?
Każdy mieszkaniec, który skończył 16 lat może oddać tylko 1 głos na zadanie z subregionu, w którym mieszka (NIE TRZEBA BYĆ ZAMELDOWANYM!).

Działamy:
najprostszy sposób (zajmuje dosłownie minutę) to przez internet
???? https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie
Mieszkańcu – kliknij i zagłosuj‼️

lub

dopuszczona została też możliwość oddania głosu na papierowym formularzu więcej info: https://www.bo.malopolska.pl/…/156-startuje-glosowanie-mies…

‼️‼️MIESZKAŃCÓW MIASTA KRAKOWA, PROSIMY O WSPARCIE DLA PROJEKTU:

KRK 19 „Od amatorstwa do mistrzostwa szachowego” – zainwestujmy w intelekt naszych dzieci
Subregion: Miasto Kraków
Charakter zadania: Sportowy
Koszt: 136 000 zł

Gra w szachy od zawsze uważana jest za sport ludzi o wysokiej kulturze osobistej oraz inteligencji. Nieoficjalny Mistrz Świata Paul Morphy powiadał „”Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni””. Zainwestujmy w rozwój intelektualny naszych dzieci. Zapraszam do poparcia projektu, który będzie realizowany w zintegrowanych blokach tematycznych: 1. „Rozwój intelektu na 64- polach” – prowadzenie zajęć z gry w szachy dla dzieci w wybranych szkołach podstawowych 2. „Praktyka czyni Mistrza” – zintegrowany wachlarz turniejów szachowych.

‼️‼️MIESZKAŃCÓW POWIATÓW: KRAKOWSKIEGO, MIECHOWSKIEGO, PROSZOWICKIEGO I WIELICKIEGO, PROSIMY O WSPARCIE DLA PROJEKTU:

KOM 2 Przy szachownicy – poszerzamy obszary intelektu
Subregion: Krakowski Obszar Metropolitarny
Charakter zadania: Sportowy
Koszt: 150 000 zł

W ramach zadania uczestnicy będą mieli okazję zagrać z mistrzami świata (organizacja symultan z Kamilem Mitoniem i Janem Krzysztofem Dudą). Zostaną również zorganizowane obozy szkoleniowe, a także Mistrzostwa Subregionu Krakowskiego Obszaru Metropolitarnego, w tym szachowe mistrzostwa powiatów: krakowskiego, miechowskiego, proszowickiego i wielickiego. Zostaną wyposażone sprzętowo kluby i inne obiekty zainteresowane szachami.

W załączeniu karta do głosowania :

Ważne strony