II III i IV Małopolska Liga Juniorów – terminy

Szanowni Państwo,

informuję, że na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku, zmieniający   § 9. ust. 16 o możliwości rywalizacji sportowej dzieci i młodzieży za zgodą odpowiedniego Polskiego Związku Sportowego, kontynuujemy rywalizację drużynową.

Po konsultacji z PZSzach i otrzymaniu „zielonego światła” IV Małopolska Liga Juniorów odbędzie się 24-25 kwietnia 2021 w Hotelu Galaxy.

Informuję, że na terenie hotelu może przebywać wyłącznie drużyna wraz z opiekunem.
W trakcie zawodów obowiązują aktualne wymogi sanitarne, zgodnie z zasadami ustanowionymi przez organy państwowe oraz Regulaminem COVID. Za przestrzeganie przepisów sanitarnych odpowiadają opiekunowie drużyn i wszyscy zawodnicy, a ich rażące naruszanie będzie traktowane tak jak naruszenie przepisów gry z wszelkimi konsekwencjami.
Bardzo proszę przekazać zawodnikom, aby przestrzegać wymogów sanitarnych: maseczka, dezynfekcja, dystans oraz proszę o zapoznanie ich z regulaminem COVID.
Przy potwierdzaniu drużyny, każdy z opiekunów ma obowiązek dostarczenia oświadczeń o stanie zdrowia. 

Szczegóły można uzyskać u administratora ligi: p. Mariusza Stanaszka.

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_791/

Dodatkowo informuję, że II Liga Juniorów odbędzie się w Poroninie w zmienionym terminie 17-25.06.2021. Niestety ciężko będzie Nam zrealizować III Ligę Juniorów, aby dostosować się do terminu zgłaszania drużyn do II Ligi.
W związku z zaistniałą sytuacją, III Małopolska Liga Juniorów odbędzie się 15-16 maj 2021 (prawdopodobnie w Hotelu Galaxy) przy zmienionym tempie gry p’30.

Z poważaniem
Kamila Kałużna

Ważne strony