Mistrzostwa Małopolski 2019

140 zawodników rywalizowało w zakończonych Międzynarodowych Mistrzostwa Małopolski „Wiosna w Krakowie” 2019. W turnieju wystartowali zawodnicy nie tylko z Małopolski ale z całej Polski.

Zwycięzcą w grupie A został bardzo młody zawodnik Hubert Meers zdobywając 5 punktów. Co ciekawe Hubert zajął pierwsze miesjce pomimo że zdobył 2 punkty bez gry. W ostatniej rundzie jego przeciwnik nie przybył na rundę.

W grupie B pierwsza lokatę zajął zawodnik z Torunia – Tomasz Czarkowski zdobywając 8,0 punktów bez porażki.

W grupie C pierwsze miejsce przypadło Hubertowi Ziębie z Mielsca który również nie przegrał żadnej partii.

W grupie D zwyciężył Karol Kozak z UKS GONIEC Staniątki a w grupie E Marek Konieczny z Katowic.